Gündüz 10:30 Gece 24:00 0551 599 66 30

Sultan Masajı

Mercan Sultan Masajı Hizmeti

Sultan masajı hizmetimiz aynı anda iki bayan masöz eşliğinde uygulanır bu masajda amaç iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vucuda vererek vucuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye dönüştürmektedir. Mercan masaj salonu mekanımızda istanbulda sultan masajı alabileceğiniz en iyi salondur. Sultan masajı dört el masajı olarakta bilinmekte.

Farklı bir masaj yağı ile uygulama yapılan vucuda masajda vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırmasını sağlayarak vucudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olmaktadır ve güne daha pozitif başlamanızı sağlamakta. Çok özel kullandığımız masaj yağıyla yapılmakta olan sultan masajı vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırmakta ve vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olmaktadır ayrıca güne daha pozitif başlamanızı sağlamakta.

İstanbul Sultan Masajı: Osmanlı İmparatorluğu Döneminde Sultanlara Uygulanmakta Olan ve Sarayın Programında Keseden Sonra Vücuda Köpük Sıkılarak Rahatlatıcı ve Çok Hafif Bir Köpük Masajı Uygulanmakta Ve Bol Suyla Durulanılarak. Daha Sonra İse İsteğe Bağlı Olarak Masaj Odasında Masaj Yağları İle Tüm Vücuda Masaj Yapılmaktadır.

Sultan Masajlarının Tamamında Müşterilerimiz Uygulamalar 2 Bayan Masöz Tarafından Uygulanmaktadır. Mercan Masaj Salonu ve SPA Merkezi Olarak İstanbul Avrupa Yakasında Masaj Hizmeti Almak İstediğinizde Bizi Aramanız Yeterli.