Gündüz 10:30 Gece 24:00 0551 599 66 30

Salonumuz

Salonumuz ve Hakkımızda Bilgiler

İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet vermekte olan masaj salonumuz; müşterilerine ev rahatlığını yaşatabilecek konfor yeterliliğine sahip nezih bir mekândır.

Misyonumuz: Sektöre atılırken belirlemiş olduğumuz; müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet prensibimizi hiçbir şekilde bozmadan, sertifikalı uzman masözlerimiz ile müşterilerimize dünya masajlarını en iyi şekilde uygulayabilmektir.

Vizyonumuz: Kuruluş olarak benimsediğimiz prensipler ve atılımlar doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sektör içerisinde liderlik konumu elimizde tutmaya devam edebilmektir.

Hizmetlerimiz: Uzman personel kadromuz tarafından uygulanmakta olan dünya masajları; -Thai Masajı -İsveç Masajı -Aromaterapi Masajı -Spor Masajı -Sırt Masajı -Dört El Masajı -Ayak Masajı Sağlamakta olduğumuz masaj hizmetlerini çeşitli paketler içerisinde verebilmekteyiz. Örneğin; standart bir masaj paketine sahip olan müşterilerimiz, ekstra hiçbir şekilde ücret ödemeksizin jakuzi, sauna ve ikramlarımızdan yararlanabilmektedirler. Kaliteli hizmet prensibimize bağlı olduğumuz kadar hijyen konusunda da aynı titizliği sergilemekteyiz. Sektör içerisinde zirvede olan konumumuzla yetinmeyip her geçen gün siz müşterilerimiz için daha iyi hizmet arayışına girmekte olup, sağlığınıza uygun malzemeler ile mekânımızı sürekli olarak yenileyip, yeni personel alımlarına giderek performansımızı arttırabilmek için çabalamaktayız. Kalite ve konfordan ödün vermeyerek, oldukça uygun Mevlalar ödeyerek sahip olabileceğiniz masaj paketlerimiz ile tanışmak için sizleri de haftanın 7 günü boyunca 24.00’a kadar hizmet vermekte olduğumuz masaj salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız. En kısa zamanda bu keyifli deneyimi yaşayabilmeniz için sizi de Mercan Masaj Salonuna bekliyoruz